Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Registrace

Přihlašovací jméno:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:
Podmínky registrace:

Pro dokončení registrace je nutné zadat email. Email nebude použit pro zasílání newsletterů a nebude předán žádné ze třetích stran. Slouží čistě jen pro potvrzení účtu a případný reset hesla či komunikaci v případě dalších problémů.

Heslo je uchováváno v šifrované podobě. Doporučujeme zvolit takové heslo, které nepoužíváte pro přihlášení do systémů s citlivými či soukromými věcmi (mail, sociální sítě). Také je vhodné zvolit takové heslo, které se skládá z číslic a kombinace malých a velkých písmen.

Registrací souhlasíte s ukládáním cookies, které v administrační sekci používáme pro zachování přihlášení.

Po přihlášení do systému je možné si nastavit vlastní podpis, který se bude zobrazovat u Vámi vytvořených kvízů či může být použit v různých přehledech. Je jen na Vás, zda použijete přezdívku nebo Vaše skutečné jméno. Nastavením podpisu však dáváte souhlas k jeho zveřejnění pro účely webu mojekvizy.cz.

Vytvořené kvízy jsou majetkem webu mojekvizy.cz a administrátor webu si vyhrazuje právo s nimi jakkoliv manipulovat (většinou v případě nalezení malé chyby). V tom je zahrnuta i možnost úplného smazání kvízu, ke kterému může dojít hlavně v případě nevhodného obsahu kvízu (např. rasistický, sexuální, urážlivý obsah...). Administrátor neodpovídá za správnost ani obsah kvízu. V případě problémů, nejasností či dotazů můžete napsat na účet na Facebooku nebo na email admin@mojekvizy.cz

Souhlasím s výše zmíněnými podmínkami webu mojekvizy.cz